Opcje dostawy

NASZ KIEROWCA

Dostawy naszym transportem odbywają się tylko w wyznaczone dni [środa, czwartek, piątek] na terenie Trójmiasta, Tczewa, Starogardu i Malborka oraz w promieniu 10 km od wymienionych lokalizacji. Minimum logistyczne wynosi 70 zł, do którego doliczany jest koszt dostawy w kwocie 10 zł. Zamówienia złożone do poniedziałku [do godziny 18] będą zrealizowane samym tygodniu, zamówienia złożone w późniejszym terminie przechodzą do realizacji w następnym tygodniu.

KURIER

Przesyłka kurierska InPost. Zamówienia wysyłane są tylko w wyznaczone dni [poniedziałek, wtorek, środa]. Minimum logistyczne wynosi 40 zł, do którego doliczany jest koszt dostawy w kwocie 17 zł. Zamówienia złożone do poniedziałku [do godziny 18] będą zrealizowane samym tygodniu, zamówienia złożone w późniejszym terminie przechodzą do realizacji w następnym tygodniu.

ODBIÓR NA MIEJSCU

Odbiór założonych zamówień w naszym sklepiku farmerskim przy ul. Dworcowej 7 w Radostowie. Zamówienia złożone do środy [do godziny 18] będą zrealizowane samym tygodniu, zamówienia złożone w późniejszym terminie przechodzą do realizacji w następnym tygodniu.